clock  SEČ |  UTC | 1 z 159 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013

Novinky

03.01.2014
Článek na SoaringCafe.com o této soutěži.
Celý článek »

31.12.2013
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2013/14:
Erwin de Bruin (EDB), Jon Holland (123), Winfried Deppe (WD), Tomasz Zwolinski (TZ2), Sönke Neumann (SN) and Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Vánoční pohár 2013 › Výsledky › 500km › 01.01.2014

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 975 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE
1 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 ASG29 513.93 km 02:56:15 174.9 km/h 0 975
2 Finished Oldrich Slavicek O8 OK-OLDS ASG29 513.93 km 02:59:24 171.9 km/h 0 954
3 Finished David Mach VPD OK-8145 ASG29 513.93 km 02:59:24 171.9 km/h 0 954
4 Finished Sandor Laurinyecz LS HA-4483 ASG29 513.93 km 03:00:00 171.3 km/h 0 949
5 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASG29 513.93 km 03:00:03 171.2 km/h 0 949
6 Finished Anouar Air 0O7 MOROCCO ASG29 513.93 km 03:02:26 169 km/h 0 934
7 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASG29 513.93 km 03:03:06 168.4 km/h 0 929
8 Finished Soenke Neumann SN D-0815 ASG29 513.93 km 03:03:51 167.7 km/h 0 924
9 Finished Horst Ziegler HD D-2803 Ventus2cx 513.93 km 03:04:15 167.4 km/h 0 922
10 Finished Daniel Schneider NIM D-KMIN ASG29 513.93 km 03:06:23 165.4 km/h 0 908
11 Finished Tim Madsen TKM OY-XLM ASG29 513.93 km 03:06:45 165.1 km/h 0 906
12 Finished Vladimir Sohr XX1 OK-ALF Ventus2cx 513.93 km 03:06:55 165 km/h 0 905
13 Finished Erwin deBruin EDB PH-1999 ASG29 513.93 km 03:08:05 163.9 km/h 0 898
14 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY ASG29 513.93 km 03:08:42 163.4 km/h 0 894
15 Finished Araldo vandeKraats ARA PH-ARA ASG29 513.93 km 03:08:44 163.4 km/h 0 894
16 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS10 513.93 km 03:09:13 162.9 km/h 0 891
17 Finished Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 ASG29 513.93 km 03:09:23 162.8 km/h 0 890
18 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 ASG29 513.9 km 03:09:31 162.7 km/h 2 887
19 Finished Jens Moeller DK2 XL136 ASG29 513.9 km 03:09:48 162.5 km/h 3 885
20 Finished Pete Allen PWA G-1466 ASG29 513.9 km 03:10:49 161.6 km/h 0 881
21 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASG29 513.93 km 03:11:26 161.1 km/h 5 873
22 Finished Yuji Kataoka 1EW X-BIRD ASG29 513.93 km 03:13:05 159.7 km/h 2 866
23 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASG29 513.93 km 03:14:42 158.4 km/h 0 859
24 Finished Kresimir Hrastovec KH 9A-007 ASG29 513.93 km 03:15:14 157.9 km/h 0 856
25 Finished John Verschoor 76 PH-1176 Ventus2cx 513.93 km 03:18:57 155 km/h 0 835
26 Finished Zoran Okara ZO 9A-FFF ASG29 513.93 km 03:21:01 153.4 km/h 4 820
27 Finished Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASG29 513.93 km 03:21:58 152.7 km/h 0 819
28 Finished John Mittell BZ N27BZ ASG29 513.9 km 03:23:16 151.7 km/h 0 812
29 Finished Kor Kiley KK7 KOR777 Ventus2cx 513.93 km 03:25:21 150.1 km/h 0 801
30 Finished Naoki Takechi NT3 JA-CAC ASG29 513.93 km 03:25:50 149.8 km/h 0 799
31 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 Ventus2cx 513.93 km 03:26:51 149.1 km/h 1 793
32 Finished Tomasz Lazorko PSP SP-0998 Ventus2cx 513.9 km 03:28:59 147.5 km/h 0 783
33 Finished Borislav Antolovic 41A 9A-CILA ASG29 513.93 km 03:29:32 147.1 km/h 2 778
34 Finished Anton Lovi AL9 OE-2133 LS8s 513.9 km 03:45:50 136.5 km/h 1 755
35 Finished Chris Oxholm EPX OY-EPX ASG29 513.9 km 03:35:07 143.3 km/h 0 754
36 Finished Laszlo Orsy EJE HU-EJE ASG29 513.93 km 03:35:45 142.9 km/h 0 751
37 Finished Tonda Konicek KK OK1711 Ventus2cx 513.9 km 03:36:46 142.2 km/h 0 746
38 Finished Homa Brut OPG HOMA ASG29 513.93 km 03:38:29 141.1 km/h 0 738
39 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASG29 513.93 km 03:38:49 140.9 km/h 0 737
40 Finished Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE Ventus2cx 513.9 km 03:42:27 138.6 km/h 0 720
41 Finished Mime Eric J51 ACT40 Ventus2cx 513.93 km 03:43:28 138 km/h 1 715
42 Finished Michel Valade VAM F-CEVI ASG29 513.93 km 03:43:53 137.7 km/h 3 711
43 Finished Peter-Jan Schoonen PJS PH-PJS ASG29 513.93 km 03:47:30 135.5 km/h 0 699
44 Finished Miomir Ivanovic MIO 4O-001 ASW28-18 513.9 km 04:25:58 115.9 km/h 0 604
45 Finished Marco Lambreta MRW PLANABH LS8s 513.9 km 05:07:55 100.1 km/h 0 566
46 Outland Diego Ardissone A8X I-ARDI ASG29 246.3 km 0 258
47 Outland Tom Bouctou BIR D-9876 ASG29 244.7 km 0 256
48 Outland Antonin Fischer AFI OK-1103 ASG29 127.22 km 0 133
49 Outland John Young JY1 JY1 ASG29 92.1 km 0 96
50 Outland Boguslaw Wegierski 5W SP-4065 Ventus2cx 75.2 km 0 79
51 Outland Koehler Bernd 222 D-2222 ASG29 74.3 km 0 78
52 No IGC Thomas Foerster TF D-1960 Ventus2cx 412.4 km 8 0
53 Crashed Michal Szalek 4MS SP-7470 Ventus2cx 346.79 km 14 0
54 Crashed Michal Ruminski RM SP-2949 Ventus2cx 284.1 km 0 0
55 Crashed Jiri Adam ADX OK-0024 ASG29 262.1 km 0 0
56 Crashed Tomasz Lubera ANT SP-2616 ASG29 260.9 km 0 0
57 Crashed Intis Dzenis 1R N1771R ASG29 260.7 km 0 0
58 Crashed Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 LS10 260.5 km 5 0
59 Crashed Mike Canfield USA SOBE Ventus2cx 246.2 km 0 0
60 No IGC Lars Zinnkann LZN D-1978 LS10 243.9 km 1 0
61 Crashed Mariusz Pacholczyk MP1 SP-1313 Ventus2cx 181.9 km 0 0
62 No IGC Krzysztof Wegierski PUP SP-1306 ASG29 87.3 km 0 0
63 Crashed Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2cx 83.5 km 0 0
64 Crashed Andre Lautert LAU PR-ZKE Ventus2cx 78 km 0 0
65 Crashed Tomasz Ruminski TR7 SP-1607 Discus2c 67.8 km 0 0
66 Crashed Heinz Bentheim HB8 D-2401 ASG29 48.9 km 0 0
67 No IGC - Icon2 USA HB-LU LS10 15.4 km 0 0
68 No IGC Jack Russel JJR D-0055 LS10 9.7 km 0 0
69 Outland Michal Novak MHB OK-6446 Ventus2cx 0.4 km 0 0
70 Crashed Jirka Krcmar JIK OK-7103 ASG29 0 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › 500km › 01.01.2014 › 19:00 CET › Středa

Briefing Map

Server:Xmas Cup 2013
Datum:01.01.2014
Čas:19:00 CET (18:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:New Zealand 0.8
Třída:18-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:11:00:00
Condor datum:01.01.2014
Výška startu:max. 1500 m QNH


Vzlet:Omarama
Start:001-StartFinish
1. TP:109-Ida Radio
2. TP:010-Birch Creek
3. TP:077-Stewarts
4. TP:L461 Sx 600
5. TP:024-Dingle
6. TP:108-Hunters End
7. TP:020-Cotters
8. TP:025-Dobson
9. TP:122-West Control
Cíl:001-StartFinish
Vzdálenost:514 km


2D Google Maps / 3D Google Earth Briefing

Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus