clock  SEČ |  UTC | 1 z 159 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013

Novinky

03.01.2014
Článek na SoaringCafe.com o této soutěži.
Celý článek »

31.12.2013
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2013/14:
Erwin de Bruin (EDB), Jon Holland (123), Winfried Deppe (WD), Tomasz Zwolinski (TZ2), Sönke Neumann (SN) and Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Vánoční pohár 2013 › Výsledky › Den 4 › 30.12.2013

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 570 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE
1 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY ASG29 304.92 km 01:55:29 158.4 km/h 0 570
2 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASG29 304.92 km 01:55:36 158.3 km/h 0 569
3 Finished Soenke Neumann SN D-0815 ASG29 304.92 km 01:56:10 157.5 km/h 0 565
4 Finished Vladimier Sohr XX1 OK-ALF Ventus2cx 304.92 km 01:56:19 157.3 km/h 0 563
5 Finished Oldrich Slavicek O8 OK-OLDS ASG29 304.92 km 01:56:33 157 km/h 0 562
6 Finished Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD LS10 304.92 km 01:57:23 155.9 km/h 0 555
7 Finished David Mach VPD OK-8145 ASG29 304.92 km 01:57:44 155.4 km/h 0 552
8 Finished Frank Paynter TA1 N62TW Ventus2cx 304.91 km 01:58:37 154.2 km/h 0 546
9 Finished Roberto Ferretto RF ROBYFLY ASG29 304.92 km 01:58:43 154.1 km/h 0 545
10 Finished Winfried Deppe WD D-2709 ASG29 304.92 km 01:58:54 153.9 km/h 0 544
11 Finished Fransois Seijffert SOI PH-5015 ASG29 304.92 km 02:00:22 152 km/h 0 533
12 Finished Anouar Air 0O7 MOROCCO ASG29 304.92 km 02:00:27 151.9 km/h 0 532
13 Finished Erwin deBruin EDB PH-1999 ASG29 304.92 km 02:03:28 148.2 km/h 0 510
14 Finished Jan Michalek Y77 JERRY ASG29 304.92 km 02:04:24 147.1 km/h 0 504
15 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 ASG29 304.92 km 02:04:33 146.9 km/h 0 503
16 Finished Sandor Laurinyecz LS HA-4483 ASG29 304.92 km 02:04:36 146.8 km/h 0 503
17 Finished Witold Rozak WRW SP-2323 ASG29 304.92 km 02:06:05 145.1 km/h 0 492
18 Finished Tom Holloran TWH N220TH ASG29 304.91 km 02:06:12 145 km/h 0 492
19 Finished Bart Leysen B9 BL-EU27 Ventus2cx 304.9 km 02:06:33 144.6 km/h 0 489
20 Finished Kresimir Hrastovec KH 9A-007 ASG29 304.92 km 02:06:41 144.4 km/h 0 489
21 Finished Harald Weber 09X D-4109 Ventus2cx 304.92 km 02:07:32 143.4 km/h 0 483
22 Finished Pete Allen PWA G-1466 ASG29 304.92 km 02:07:52 143.1 km/h 0 481
23 Finished Diego Ardissone A8X I-ARDI ASG29 304.92 km 02:09:00 141.8 km/h 0 473
24 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASG29 304.92 km 02:08:31 142.4 km/h 5 471
25 Finished Laszlo Orsy EJE HU-EJE ASG29 304.92 km 02:09:52 140.9 km/h 0 468
26 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASG29 304.92 km 02:10:00 140.7 km/h 0 467
27 Finished Henryk Piekos HPO SP-3468 Ventus2cx 304.92 km 02:10:15 140.4 km/h 0 465
28 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS10 304.92 km 02:10:15 140.4 km/h 0 465
29 Finished Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 ASG29 304.92 km 02:11:04 139.6 km/h 0 460
30 Finished Krzysztof Wegierski PUP SP-1306 ASG29 304.92 km 02:12:39 137.9 km/h 0 451
31 Finished Zoran Okara ZO 9A-FFF ASG29 304.92 km 02:12:45 137.8 km/h 0 450
32 Finished Lars Zinnkann LZN D-1978 LS10 304.92 km 02:13:12 137.4 km/h 0 447
33 Finished Yuji Kataoka 1EW X-BIRD ASG29 304.92 km 02:13:36 136.9 km/h 0 445
34 Finished Jan Oorthuijsen WW PH-722 Ventus2cx 304.92 km 02:14:10 136.4 km/h 0 442
35 Finished Slawek Wnuczek SW SP-1971 ASG29 304.92 km 02:14:19 136.2 km/h 0 441
36 Finished Daniel Schneider NIM D-KMIN ASG29 304.92 km 02:14:24 136.1 km/h 0 440
37 Finished Red Martin RAM EU-IRAM Discus2c 304.91 km 02:21:35 129.2 km/h 0 440
38 Finished Jan Podolan A22 ANDEL ASG29 304.92 km 02:14:47 135.7 km/h 0 438
39 Finished Tom Bouctou BIR D-9876 ASG29 304.92 km 02:15:58 134.6 km/h 0 431
40 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH ASG29 304.92 km 02:16:55 133.6 km/h 0 426
41 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 ASG29 304.92 km 02:17:12 133.3 km/h 0 424
42 Finished P Geza GP9 HA-PG Ventus2cx 304.92 km 02:17:32 133 km/h 0 422
43 Finished Araldo vandeKraats ARA PH-ARA ASG29 304.92 km 02:17:49 132.7 km/h 0 421
44 Finished Lauri Kangas VST OH-1337 Discus2c 304.92 km 02:25:13 126 km/h 0 420
45 Finished Michel Bonardel BNL MB-170 LS10 304.92 km 02:19:19 131.3 km/h 0 412
46 Finished Rafal Szczypka RSA SP-0037 ASG29 304.92 km 02:19:19 131.3 km/h 0 412
47 Finished Gj Phillips GX N12XM ASG29 304.91 km 02:19:51 130.8 km/h 0 409
48 Finished Mariusz Pacholczyk MP1 SP-1313 Ventus2cx 304.92 km 02:18:39 131.9 km/h 8 408
49 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASG29 304.92 km 02:20:05 130.6 km/h 0 408
50 Finished Michal Szalek 4MS SP-7470 Ventus2cx 304.92 km 02:20:51 129.9 km/h 1 403
51 Finished Mangirdas Juodinis 07M LY-MAN Ventus2cx 304.92 km 02:21:15 129.5 km/h 0 402
52 Finished Mime Eric J51 ACT40 Ventus2cx 304.92 km 02:21:38 129.2 km/h 0 400
53 Finished John Verschoor 76 PH-1176 Ventus2cx 304.92 km 02:23:31 127.5 km/h 1 389
54 Finished Jordan Iliev LZ2 LZ-02 ASG29 304.92 km 02:23:51 127.2 km/h 0 388
55 Finished Naoki Takechi NT3 JA-CAC ASG29 304.92 km 02:24:14 126.8 km/h 0 386
56 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 ASG29 304.92 km 02:24:47 126.3 km/h 0 383
57 Finished Josef Patocka S3 OK-3301 ASW28-18 304.92 km 02:33:01 119.6 km/h 0 380
58 Finished Mike Canfield USA SOBE Ventus2cx 304.91 km 02:25:58 125.3 km/h 0 377
59 Finished Jiri Holub JHO OK-4408 Ventus2cx 304.92 km 02:28:03 123.6 km/h 0 367
60 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 ASG29 304.92 km 02:30:42 121.4 km/h 0 354
61 Finished Rostislav Broz YA OK-6301 Discus2c 304.92 km 02:42:44 112.4 km/h 0 337
62 Finished Eduardo Campolina EWC PLANABH ASW28-18 304.92 km 02:43:25 111.9 km/h 0 334
63 Finished Luis Saut LHS PT-LHS Ventus2cx 304.92 km 02:38:52 115.2 km/h 0 318
64 Finished Michel Valade VAM F-CEVI ASG29 304.92 km 02:38:42 115.3 km/h 2 317
65 Finished Homa Brut OPG HOMA ASG29 304.92 km 02:45:56 110.2 km/h 0 289
66 Finished Ladislav Prusek LP1 OK-120 Discus2c 304.92 km 03:07:04 97.8 km/h 0 262
67 Finished Marty Ray 9SE N9SE Ventus2cx 304.91 km 03:30:47 86.8 km/h 0 262
68 Outland Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE Ventus2cx 131.59 km 0 108
69 Outland Nuutti Luukkonen NPL OH-284 ASG29 105.42 km 0 86
70 Outland Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2cx 86.1 km 0 70
71 Outland Tamas Pentz PT1 HA-1961 Ventus2cx 18.08 km 0 15
72 No IGC Adrien Henry 19 D-3948 ASG29 304.9 km 02:02:49 149 km/h 0 0
73 No IGC Olivier Marechal OLM OO-OLM ASG29 304.9 km 02:18:40 131.9 km/h 0 0
74 No IGC Marco Lambreta MRW PLANABH LS8s 304.9 km 02:45:36 110.5 km/h 0 0
75 No IGC Andre Lautert LAU PR-ZKE Ventus2cx 286.85 km 2 0
76 No IGC MJN Aviator MJN N70MJN ASG29 22.7 km 0 0
77 No IGC John Mittell BZ N27BZ ASG29 251.6 km 0 0
78 Crashed Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASG29 109.51 km 0 0
79 Crashed Marcin Domagala MDC SP-2125 Ventus2cx 103.51 km 0 0
80 Crashed Jirka Krcmar JIK OK-7103 Discus2c 46.3 km 0 0
81 Crashed Martin Grmela GMD OK-1405 Ventus2cx 40.34 km 0 0
82 Crashed Horst Ziegler HD D-2803 Ventus2cx 36.9 km 0 0
83 Crashed Libor Danhel LD OK-1009 ASG29 7.7 km 0 0
84 No IGC Piotr Pawluczuk PPX SE-PPX Ventus2cx 0.5 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 4 › 30.12.2013 › 20:00 CET › Pondělí

Briefing Map

Server:Xmas Cup 2013
Heslo:
Datum:30.12.2013
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:New Zealand 0.8
Třída:18-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:30.12.2013
Výška startu:max. 1500 m QNH


Vzlet:Omarama
Start:001-StartFinish
1. TP:056-Naseby
2. TP:L440 SOx 650
3. TP:108-Hunters End
4. TP:L326SX400
4. TP:107-East Control
Cíl:001-StartFinish
Vzdálenost:305 km


2D Google Maps / 3D Google Earth Briefing

Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus