clock  SEČ |  UTC | 1 z 159 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013 Xmas Cup 2013

Novinky

03.01.2014
Článek na SoaringCafe.com o této soutěži.
Celý článek »

31.12.2013
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2013/14:
Erwin de Bruin (EDB), Jon Holland (123), Winfried Deppe (WD), Tomasz Zwolinski (TZ2), Sönke Neumann (SN) and Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Vánoční pohár 2013 › Výsledky › Den 3 › 29.12.2013

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 718 | Day Factor = 0.9027
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE
1 Finished Anouar Air 0O7 MOROCCO ASG29 319 km 02:17:45 138.9 km/h 0 648
2 Finished Sandor Laurinyecz LS HA-4483 ASG29 319 km 02:20:35 136.1 km/h 0 634
3 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY ASG29 319 km 02:21:58 134.8 km/h 2 626
4 Finished Fransois Seijffert SOI PH-5015 ASG29 319 km 02:22:01 134.8 km/h 2 625
5 Finished Soenke Neumann SN D-0815 ASG29 319 km 02:22:48 134 km/h 0 624
6 Finished Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD LS10 319 km 02:24:15 132.7 km/h 0 617
7 Finished Erwin deBruin EDB PH-1999 ASG29 319 km 02:24:47 132.2 km/h 0 615
8 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 ASG29 319 km 02:24:54 132.1 km/h 0 614
9 Finished Hans Nyc JN OK-6200 Ventus2cx 319 km 02:27:30 129.8 km/h 0 603
10 Finished Vladimir Sohr XX1 OK-ALF Ventus2cx 319 km 02:27:46 129.5 km/h 0 601
11 Finished Roberto Ferretto RF ROBYFLY ASG29 319 km 02:28:09 129.2 km/h 0 600
12 Finished Jan Michalek Y77 JERRY ASG29 319 km 02:28:38 128.8 km/h 0 598
13 Finished Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASG29 319 km 02:27:43 129.6 km/h 5 597
14 Finished Frank Paynter TA1 N62TW Ventus2cx 319.01 km 02:30:58 126.8 km/h 0 588
15 Finished John Verschoor 76 PH-1176 Ventus2cx 319 km 02:30:58 126.8 km/h 0 588
16 Finished Jan Merettig JAM D-2386 ASG29 319 km 02:31:13 126.6 km/h 0 587
17 Finished David Mach VPD OK-8145 ASG29 319 km 02:31:03 126.7 km/h 1 586
18 Finished Witold Rozak WRW SP-2323 ASG29 319 km 02:31:20 126.5 km/h 0 586
19 Finished Yuji Kataoka 1EW X-BIRD ASG29 319 km 02:30:03 127.6 km/h 7 585
20 Finished Daniel Schneider NIM D-KMIN ASG29 319 km 02:28:59 128.5 km/h 13 583
21 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASG29 319 km 02:32:55 125.2 km/h 0 580
22 Finished Laszlo Orsy EJE HU-EJE ASG29 319 km 02:32:59 125.1 km/h 0 579
23 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH ASG29 319 km 02:34:57 123.5 km/h 0 571
24 Finished Marcin Domagala MDC SP-2125 Ventus2cx 319 km 02:34:58 123.5 km/h 0 571
25 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS10 319 km 02:35:30 123.1 km/h 0 569
26 Finished Slawek Wnuczek SW SP-1971 ASG29 319 km 02:35:49 122.8 km/h 0 568
27 Finished Tom Bouctou BIR D-9876 ASG29 319 km 02:36:44 122.1 km/h 0 564
28 Finished Zoran Okara ZO 9A-FFF ASG29 319 km 02:36:53 122 km/h 0 564
29 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASG29 319 km 02:37:40 121.4 km/h 0 561
30 Finished Araldo vandeKraats ARA PH-ARA ASG29 319 km 02:38:27 120.8 km/h 0 558
31 Finished Henryk Piekos HPO SP-3468 Ventus2cx 319 km 02:36:55 122 km/h 12 552
32 Finished P Geza GP9 HA-PG Ventus2cx 319 km 02:42:50 117.5 km/h 0 542
33 Finished Pete Allen PWA G-1466 ASG29 319 km 02:43:24 117.1 km/h 0 540
34 Finished Jordan Iliev LZ2 LZ-02 ASG29 319 km 02:45:44 115.5 km/h 0 531
35 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 ASG29 319 km 02:45:53 115.4 km/h 0 531
36 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 ASG29 319 km 02:46:06 115.2 km/h 0 530
37 Finished Lauri Kangas VST OH-1337 Discus2c 319 km 02:55:15 109.2 km/h 2 527
38 Finished Jan Oorthuijsen WW PH-722 Ventus2cx 319 km 02:49:26 113 km/h 0 519
39 Finished Mangirdas Juodinis 07M LY-MAN Ventus2cx 319 km 02:50:00 112.6 km/h 1 516
40 Finished Mime Eric J51 ACT40 Ventus2cx 319 km 02:52:47 110.8 km/h 2 506
41 Finished Jiri Holub JHO OK-4408 Ventus2cx 319 km 02:58:19 107.3 km/h 0 491
42 Finished Eduardo Campolina EWC PLANABH ASW28-18 319 km 03:10:13 100.6 km/h 0 484
43 Finished Naoki Takechi NT3 JA-CAC ASG29 319 km 03:07:14 102.2 km/h 0 465
44 Finished Gj Phillips GX N12XM ASG29 319.01 km 03:12:45 99.3 km/h 0 451
45 Finished Martin Grmela GMD OK-1405 Ventus2cx 319 km 03:00:14 106.2 km/h 42 443
46 Finished Piotr Pawluczuk PPX SE-PPX Ventus2cx 319 km 03:16:52 97.2 km/h 3 438
47 Finished Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 ASG29 319 km 03:23:50 93.9 km/h 0 424
48 Finished Cristiano Moreira CON CONRADO ASG29 319 km 03:32:22 90.1 km/h 0 418
49 Outland Red Martin RAM EU-IRAM Discus2c 156.22 km 0 205
50 Outland Borislav Antolovic 41A 9A-CILA ASG29 152.83 km 0 190
51 Outland Milos Koch MK OK-1823 ASG29 151.47 km 0 188
52 Outland Mathias Muench HG D-2197 LS10 150.58 km 1 186
53 Outland Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2cx 142.75 km 0 178
54 Outland Luis Saut LHS PT-LHS Ventus2cx 132.77 km 4 161
55 Outland Michel Valade VAM F-CEVI ASG29 121.47 km 0 151
56 Outland Andre Lautert LAU PR-ZKE Ventus2cx 106.68 km 0 133
57 Outland Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASG29 97.88 km 0 122
58 Outland Diego Ardissone A8X I-ARDI ASG29 86.06 km 0 107
59 Outland Oleg Zavarzin YO D-KYMI LS8s 71.66 km 0 94
60 Outland Luciano Menegati LUK PT-POC ASG29 73.84 km 0 92
61 Outland Josef Patocka S3 OK-3301 ASW28-18 72.35 km 5 90
62 Outland Jeff Chipman HGP N9415CA Ventus2cx 50.6 km 0 63
63 Outland Helmut Kuenne F9 D-2318 ASG29 46.8 km 0 58
64 Outland Jan Podolan A22 ANDEL ASG29 25.08 km 0 31
65 Outland Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE Ventus2cx 25.01 km 0 31
66 Outland Anton Lovi AL9 OE-2133 LS8s 18.1 km 0 24
67 No IGC Vittorio Rena VIT W-DELTA ASG29 88.5 km 0 0
68 No IGC Michal Szalek 4MS SP-7470 Ventus2cx 21.7 km 0 0
69 No IGC Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 ASG29 21 km 1 25
70 No IGC Henrik Carlsen CHC OY-XLY ASG29 19.7 km 0 25
71 No IGC Rostislav Broz YA OK-6301 Discus2c 15.1 km 0 0
72 No IGC Tamas Pentz PT1 HA-1961 Ventus2cx 1.92 km 0 0
73 Crashed Ladislav Prusek LP1 OK-120 Discus2c 282.0 km 0 0
74 Crashed Antonin Fischer AFI OK-1103 ASG29 278.5 km 0 0
75 Crashed Kristoffer Samuelsen K3 LN-GZF LS10 259.5 km 0 0
76 No IGC Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2cx 152.8 km 0 0
77 Crashed MJN Aviator MJN N70MJN ASG29 149.7 km 0 0
78 Crashed Mikko Nurminen MX OH-900 ASG29 146.3 km 0 0
79 Crashed Nuutti Luukkonen NPL OH-284 ASG29 121 km 0 0
80 No IGC Lars Zinnkann LZN D-1978 LS10 113.3 km 0 0
81 No IGC Josef Spirik S50 SPIRA ASG29 35.7 km 0 0
82 Crashed Nerijus Luckauskas NL LY-ANL Discus2c 24.7 km 0 0
83 No IGC Jarmo Karvinen XR OH-1709 Ventus2cx 21.4 km 0 0
84 Crashed Ukasz Prokop XC2 PL-HIGH ASG29 20.6 km 0 0
85 No IGC Wyatt Earp KK4 US-EARP Discus2c 13.8 km 0 0
86 No IGC Rafal Szczypka RSA SP-0037 ASG29 9.8 km 0 0
87 Crashed Mariusz Pacholczyk MP1 SP-1313 Ventus2cx 0.5 km 1 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 3 › 29.12.2013 › 20:00 CET › Neděle

Briefing Map

Server:Xmas Cup 2013
Heslo:
Datum:29.12.2013
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:New Zealand 0.8
Třída:18-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:13:00:00
Condor datum:29.12.2013
Výška startu:max. 1500 m QNH


Vzlet:Omarama
Start:001-StartFinish
1. TP:038-Hawea
2. TP:L525Sl600 Sos
3. TP:109-Ida Radio
4. TP:122-West Control
Cíl:001-StartFinish
Vzdálenost:319 km


2D Google Maps / 3D Google Earth Briefing

Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus